Doprava a platba

Možnosti platby

Platba bankovním převodem

Možnost platby bankovním převodem z účtu jakékoli banky na účet prodejce

č. účtu: 226857883/0600 Po odeslání objednávky obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení objednávky, které bude obsahovat veškeré potřebné údaje k platbě. Variabilní symbol je číslo objednávky.

Platba dobírkou - pouze v hotovosti

Při platbě na dobírku se připočítává k ceně dopravy poplatek za doběrečné ve výši 50 Kč. Dovolujeme si Vás informovat, že v případě platby na dobírku je možná pouze platba v hotovosti. Platby kartou nejsou možné.

CENÍK DOPRAVY

Dopravce Česká pošta

balík do ruky - 99,- Kč

balík na poštu - 110,- Kč

  • V ceně dopravy jsou zahrunuty také náklady na "balné".

DOPRAVA ZDARMA  při objednávce nad 999,- Kč

  • Cena dopravy mimo území ČR je řešena individuálně.

DODACÍ PODMÍNKY

Kupující je povinen dodané zboží a připojené doklady bezprostředně po jejich převzetí prohlédnout a zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud příjemce zjistí zjevné vady, oznámí tuto skutečnost bez odkladu ČP/Zásilkovna, která je povina sepsat na místě zápis o škodě. Tento zápis je nezbytný k vyřízení reklamace! Zákazník má právo neúplnou nebo poškozenou zásilku nepřebrat, v tomto případě je nutné sepsat s ČP/Zásilkovna zápis o škodě a zároveň ihned kontaktovat prodejce telefonicky nebo e-mailem. Pokud doporučené kroky kupující při dodání vadné zásilky učiní, výrazně tak přispěje k rychlému řešení reklamace. Pokud není tento postup dodržen, není možné poškozené nebo chybějící zboží nahradit.


0 kusů / 0

výběr značek

Kugo   /   Wolf    /   Disney   /   Lupilu   /   S.Oliver   /    Tom Tailor   /   Diesel    /   Next   /   Cars   /   HM   /   Hello Kitty   /   Esprit   /   

Zara   /   TCM  / ...